NETWORK MARKETİNG İLE DOLANDIRCILIĞI NASIL AYIRT EDEBİLİRİZ?

Türkiye'de network marketing

İlk olarak başlangıç sermayesi çok uçuk rakamlar ise bilin ki dolandırıcılıktır. Ancak Network marketing de (ağ pazarlamasında) başlangıç sermayesi oldukça küçük tutarlardır. Çünkü asıl amaç ağı geliştirmektir.

İkincisi satmanızı istedikleri ürünleri sizden geri almıyorsa dolandırıcılıktır. Çünkü network marketing de müşteri memnuniyeti ön planda tutulur. Yaşanılan sorunlara telafiler yapılır.

Son olarak şirket ürünleri gerçekten müşterilere satıyor mu? Eğer satmıyor ise dolandırıcılıktır. Onlar için önemli olan malın kalitesi, fiyat cazipliği değildir. Amaçları sadece katılımcılardan uçuk rakamlar alarak ceplerini doldurarak kandırmaktır. Network marketing de ise işler böyle değildir. Saadet zinciri sistemi oldukça önemlidir. Ürünün kalitesi, fiyatları, distribütörleri, tüketicileri vs. önceliklidir.

Ülkemizde %100 yerli sermaye ile 2006 yılında İstanbul Trakya Serbest Bölgesinde kurulmuş olan ve 75 farklı ülkeye ihraç yapmayı başaran, kendini sürekli geliştiren, insan sağlığını ve doğayı ön planda tutan, sosyal sorumluluk projelerine önem veren LEA ailesinin bir parçası olarak kendi işinizin patronu olmak ister misiniz?

https://www.leaint.com/LE718140

Güçlü ve kararlı bir takımda yer almak için sadece yukarıdaki linke tıklayıp ilk adımı atmanız yeterli olacaktır.

NETWORK MARKETİNG İLE DOLANDIRCILIĞI NASIL AYIRT EDEBİLİRİZ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön