LEA Hakkında

2006 yılında İstanbul Trakya Serbest Bölgesi’nde kozmetik alanda faaliyetini sürdürmeye başlayan Giz Cosmetics, günümüzde hızlı bir şekilde ilerlemeye devam etmektedir.

Kozmetik ürünlerin, hem üretimini hem de ihracatını yapan önde gelen firmaların arasında yer almaktadır.

Isabelle Dupont, DermaDhose ve Ohso gibi markaları ile öne çıkmayı başaran Giz Cosmetics, uluslarası pazarda devamlılığını sağlayarak farklı ülkelerde de adını duyurmayı başarmaktadır. Şuan hali hazırda olan markalarını 75 ülkeye ihraç etmektedir.

4500 m2 alana inşa edilmiş işletmesinde senede 50 milyon adet üretim kapasitesi ile gerek yurt içi gerekse yurt dışı pek çok markalar üretip geliştirmektedir.

İçinde yaşanılan çağa uygun üretim teknikleri ve kalite yönetim sertifikaları ile Avrupa Birliği standartlarının üzerinde yer alan ürünlerin üretimini yaparak gücüne güç katmaktadır.

LEA kozmetik ürünleri; SGS belgelidir, AB Üretim Yönetmeliği uyumludur, SEDEX üyesidir, ISO 9001, ISO 22716, GMP, CPNP ve Helal sertifikalarına sahiptir.

Üretimini yapmış olduğu tüm kozmetik ürünlerin hipoalerjenik ve dermatolojik olarak test edilmektedir. Ürünler zararlı olduğu bilinen paraben, formaldehit gibi pek çok sert kimyasal kullanılmadan üretilmektedir.

Günden güne daha da güçlenen LEA ( L’Esthétique Absolue ) sahip olduğu tüm bilgileri pek çok bireye aktararak yurt içi pazarda da iş olanağı sağlamak üzere Doğrudan Satış yöntemine başlamıştır.

Misyonumuz; yeni, kaliteli, insan sağlığı bakımından uygun, çevre ve hayvan dostu, %100 Türk malı, yerli üretim ile ürünler üreten marka olmaya devam etmek.

Vizyonumuz; geniş ürün yelpazesi ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını en üst seviyede karşılamak.

LEA sorumluluklarının farkında olarak destek fonu ile sizlerin adına istediğiniz yardım kuruluşlarına bağışta bulunuyor.

LEA; Girişimcilerinin düşlerini renklendiren kaliteli ürünleri ile büyük bir ek gelir imkânı sağlamaktadır. Doğrudan Satış Sektöründe aranan pek çok fırsatı içinde barındıran ticari planı ile de fark yaratmaktadır. Bizim ile iletişime geçerek sizler de büyük ailemizin bir parçası olun ve farkı yaşayın.

LEA Hakkında

LEA Hakkında” hakkında 2 yorum

 1. We are a group of volunteers and starting a brand new scheme
  in our community. Your website provided us with valuable info to
  work on. You have done an impressive activity and
  our whole community will probably be thankful to you.

 2. Long time supporter, and thought I’d drop a comment.

  Your wordpress site is very sleek – hope you don’t mind me asking what theme you’re using?
  (and don’t mind if I steal it? :P)

  I just launched my site –also built in wordpress like yours– but the theme slows (!) the site down quite a bit.

  In case you have a minute, you can find it by searching for
  “royal cbd” on Google (would appreciate any feedback) – it’s
  still in the works.

  Keep up the good work– and hope you all take care of yourself
  during the coronavirus scare!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön