KENDİ İŞİNİN PATRONU OLMAYA HAZIR MISIN?

kendi işinin patronu olmak

Korkarak yaşar isek ömrümüz hep hayatı seyretmekle geçer.

Hayatta zorluklara karşı herkesin birbirinden farklı mücadele yöntemi vardır.

Kimileri bahanelerin arkasına saklanır ve bu şekilde her şeyin yoluna girmesini bekler ama sadece bekler.

Kimileri de çıkış yolu bulmak için çabalar ve inandıkları bir yol buldukları an da sonsuz çaba göstererek gayret edip sabrederler. Unutmayalım ki sabretmek boyun eğmek değildir. Aslında mücadelenin ta kendisidir.

Denizi hayatımız olarak, dalgaları ve fırtınaları da hayatımızdaki yaşadığımız zorluklar olarak düşünelim. Siz denizi dalgasız ya da fırtınasız duydunuz mu hiç?  Duymamışsınızdır. İnsanoğlunun da hayatında illaki krizler (iniş çıkışlar) olacaktır. Eğer krizi yönetmeyip kenara geçerseniz krizlerin daha büyük krizler doğurması muhtemeldir. Önemli olan sizin o krizi doğru bir şekilde yönetebilmenizdir. Diyelim ki denize hiç girmeden yüzme dersi aldınız. Bu sizi çok iyi bir yüzücü yapmaz. Çünkü sizin yüzmeyi gerçekten öğrenip öğrenmediğiniz denizin içine girdiğiniz an belli olur. Sadece teorik bilgileri alarak, uzaktan yüzenleri izleyerek yüzmeyi öğrenemezsiniz. Öğrendiğiniz her şey lafta kalır. Yüzmeyi öğrenebilmeniz için cesaret edip o denizin içinde teorikteki her şeyi uygulamanız gerekir. Gerektiğinde su yutmalı, gerektiğinde dalgalarla boğuşmalı, gerektiğinde dibi görmelisiniz ki gerçek anlamda yüzmeyi öğrenmişsiniz diyebilelim.

Şimdi size soru: Hayatı bahanelerin arkasına sığınarak mı yoksa çıkış yolu bularak mı yaşamak istersiniz? Eğer cevabınız çıkış yolu bularak yaşamak ise size çok güzel bir teklifim var!

Herhangi bir işiniz yok ise,

İşiniz var ama geliriniz size yetmiyor ve acilen ek bir gelire ihtiyacınız var ise,

Ulaşmak istediğiniz hayalleriniz var ise,

Öğrenmeyi ve öğretmeyi seviyor iseniz,

Sağlıklı ve varlıklı bir yaşam istiyor iseniz,

Buyurun gelin! Yapmanız gereken tek şey ekibimize katılmak.

KENDİ İŞİNİN PATRONU OLMAYA HAZIR MISIN?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön